< powrót

PAKOWANIE, PAPIERY PAKOWE
 


PAPIER PAKOWY SIARCZYNOWY NIEBIELONY

Papier pakowy siarczanowy niebielony. Bardzo mocny papier pakowy o brązowej barwie,jednostronnie gładzony . Posiada atest PZH. Jest wykonany wyłącznie z pierwotnych włókien celulozowych zapewniających wysoką wytrzymałość mechaniczną . Powierzchnia papieru pakowego Kraft posiada unikatowy połysk, dzięki czemu ma wysokie walory estetyczne.

 

Opis produktu Gramatura [g/m²]* Kolor Format [cm]
Kraft 50  prążki brązowy 100x130
Kraft 70 brązowy 100x130

* Inne gramatury dostępne na zamówienie

Papier dostępny również na rolach (bobinach) o szerokość 60, 90 oraz 120 cm. Gramatura 50g/m² 
PAPIER PAKOWY MAKULATUROWY   

Papier pakowy makulaturowy o szarobrązowej barwie. Może być stosowany do pakowania artykułów przemysłowych oraz wszędzie tam gdzie nie jest wymagana duża trwałość i wytrzymałość opakowania. 

 

Opis produktu Gramatura [g/m²]* Kolor Format [cm]
Papier makulaturowy 80 szary 100x130

           * Inne gramatury dostępne na zamówienie


PÓŁPERGAMIN
 

Papier półpergaminowy biały, stosowany do pakowania środków spożywczych o małej zawartości tłuszczu i wody oraz różnych innych artykułów przemysłowych. Posiada atest PZH w wyżej wymienionym zakresie. 

Opis produktu Gramatura [g/m²]* Kolor Format [cm]
Półpergamin 28 biały 70x100
Półpergamin 40 biały 70x100

* Inne gramatury oraz formaty dostępne na zamówienie

  

PAPIER GAZETOWY  
 
Opis produktu Gramatura [g/m²]* Kolor Format [cm]
Papier gazetowy 45 biały 70x100


PAPIER PARAFINOWY
 

Papier parafinowany, dzięki swym doskonałym właściwościom zabezpieczającym jest produktem multibranżowym. Papier posiada właściwości tłuszczo, wodo oraz smaroodporne, co zapewnia mu szerokie zastosowanie w wielu gałęziach produkcji. Posiada atest PZH.

Opis produktu Gramatura [g/m²]* Kolor Format [cm]
Papier parafinowany 55 brązowy 70x100
Półpergamin 40 biały 70x100

* Inne gramatury oraz formaty dostępne na zamówienie


PAPIERY ANTYKOROZYJNE
 

Papier antykorozyjny odm. 4 (63g/m2) - Czysty chemicznie papier, powleczony stopem parafiny i mikrowosku. Służy do antykorozyjnego zabezpieczania metali. Po owinięciu metalu tym papierem metal zabezpieczony jest przed przenikaniem czynników atmosferycznych wywołujących korozję (wilgoć, tlenki azotu, dwutlenek siarki). Zabezpieczenie jest tym lepsze, im szczelniej dany produkt metalowy jest owinięty.  

 Papier antykorozyjny odm. 5 (63g/m2) - Służy do antykorozyjnego zabezpieczenia stali, nie powleczonej farbami nitrocelulozowymi, chlorkokauczukowymi i olejnymi. Oddziaływuje chemicznie, stykowo na zabezpieczony przedmiot eliminując proces korozji.  
 
 Papier antykorozyjny odm. 7 LIK (52g/m2) - Służy do antykorozyjnego zabezpieczenia wyrobów ze stali i żeliwa, nie zabezpieczonych olejami i smarami. Po szczelnym owinięciu zabezpieczonego przedmiotu wewnątrz opakowania wytwarza się mikroatmosfera lotnych infibitorów korozji - po dodatkowym zabezpieczeniu w szczelnym opakowaniu np. woreczku foliowym możliwość antykorozyjnego przechowywania przez 10 i więcej lat. Szczególnie pożądane zabezpieczenie do transportu morskiego. Nie pakować przedmiotów z metali kolorowych oraz przedmiotów ocynkowanych, chromowanych i powlekanych innymi metalami.


Opis produktu Gramatura [g/m²] Kolor Format [cm]
Papier antykor odm. 4 * 63 brązowy 70x100
Papier antykor odm. 5 63 brązowy 70x100
Papier antykor odm. 7 * 52 brązowy 70x100

* dostępne na zamówienie